Kursy - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

                    email: kontakt@klinikazdrowie.pl
Klinika Zdrowie
metoda Domancica
Domancic
Lawyer
Przejdź do treści

Kursy

Z wielką radością dzielę się informacją o rozpoczęciu w 2016 r. autorskich szkoleń nauki BioenergoTerapii wg met. Domančiča w Polsce. Po ponad dziewięciu latach ścisłej współpracy ze Zdenko Domančičem oraz Kliniką w Słowenii, zostałam nauczycielem metody Domancica, i jako jeden z dwóch nauczycieli na świecie (Stijepan Domancic - syn Zdenko) dzisiaj mam przywilej nauczania, dzielenia się wiedzą i niesienia światła tej metody dalej. To najlepszy sposób na życie, na pracę, jaki mogłabym sobie wyobrazić. Otoczona osobami z wielkim sercem i otwartym umysłem z radością spełniam swoje duchowe posłannictwo.
Kursy będą odbywają się regularnie w różnych miastach w Polsce. Poza standardową procedurą nauczania, poświęcamy dużo czasu na ćwiczenia oraz na panele dyskusyjne. Każdy uczestnik w ramach szkolenia otrzymuje dwie płyty instruktażowe DVD oraz napisany przeze mnie podręcznik w języku polskim.Techniki zostały opracowane tak, aby każdy zainteresowany mógł się ich nauczyć, a potem stosować. Łatwo i szybko, ponieważ to, co najbardziej efektywne często jest najprostsze. Nawet przy minimalnym doświadczeniu praktycznym można osiągnąć rezultaty, które z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej są niewiarygodne.

Martyna Fon Zvegelj

Bioenergoterapeuta, Mistrz bioenergoterapii, Dyplomowany Bioenergoterapeuta Metody Zdenko Domančiča, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów według Metody Zdenko Domančiča (PSTMZD). Absolwentka Adult Education Institution ProgramPLUS (zakres: bioterapia i medycyna). Dodatkowo ukończone moduły: Radiestezja, Medycyna Kwantowa, Leczenie Zwierząt, Leczenie Urazów Sportowych. Inicjator projektu Klinika Zdrowie (grupowe bioenergoterapie z indywidualnym podejściem) Instruktor i mentor Metody Zdenko Domančiča.
Każda osoba może nauczyć się bioenergoterapii Metodą Domancica i skutecznie pomagać rodzinie i najbliższym (seminarium - kurs pierwszego stopnia). Nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności. Jak twierdzi twórca Metody, "wystarczy mieć w sobie trochę więcej dobra niż zła" i chęć pomocy potrzebującym.

BIOENERGOTERAPIA ma zastosowanie:
  • w domu (pomoc rodzinie i znajomym)  
  • profesjonalnie (jako bioenergoterapeuta)
  • Kursy nauki Metody uzdrawiania bioenergią wg Zdenko Domancica organizowane są cyklicznie w Warszawie. Wykładowca Martyna Fon Zvegelj.
Bioenergoterapia - uzdrawianie Bioenergią (BIOS z greckiego 'życie'), czyli uzdrawianie energią życia jest faktem znanym nam od tysięcy lat, ale dotychczas zarezerwowanym dla nielicznych. Metoda bioterapii Zdenka Domancica pozwala praktykować z łatwością i prostotą. Jest całkowicie bezpieczna, nieinwazyjna, bezbolesna, przyjazna, wolna od stosowania farmaceutyków. Polega na pobudzeniu systemu immunologicznego do skutecznej walki z chorobą, tak, że ciało zaczyna leczyć samo siebie.
Martyna Fon Zvegelj
Klinika Zdrowie
BIOENERGOTERAPIA
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze,
w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
e-mail: kontakt@klinikazdrowie.pl
Created by Klinika Zdrowie
all right reserved 2009 - 2023
Wróć do spisu treści