Metoda bioterapii (bioenergoterapii) Zdenko Domancica - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

                    email: kontakt@klinikazdrowie.pl
Klinika Zdrowie
metoda Domancica
Domancic
Lawyer
Przejdź do treści

Metoda bioterapii (bioenergoterapii) Zdenko Domancica

METODA TERAPII BIOENERGIĄ wg Zdenko Domancica

Badania naukowe w Instytucie Onkologii: Ilość kolonii komórek złośliwych (nowotworowych), już po dziesięciu minutach od rozpoczęcia oddziaływania bioenergią, zmniejszyła się przeciętnie o 20% i to w przypadku wszystkich rodzajów badanych komórek rakowych... więcej >>>

Badania naukowe w Instytucie Józefa Stefana: Pod wpływem wiązki kreatywnej bioenergii Domančića, zwykłe kryształy węglanu wapnia zmieniają się i przybierają „żywe” kształty: kwiaty, róże, liście itd. więcej >>>

Brak efektu placebo lub autosugestii: Bioenergoterapia jest bardzo skuteczna także w przypadku uzdrawiania zwierząt.

Kliniczne badania naukowe: Przeprowadzone w roku 1984 badania z udziałem największych autorytetów medycyny szkolnej byłej Jugosławii zostałe udokumentowane w opracowaniu "Uzdrowiciel Domančić – leczenie bioenergią. Raport z badań naukowych", autor Dražen Jakčina. Opisane jest po raz pierwszy w historii badanie naukowe nad skutecznością bioenergii. Zdenko Domančić zgodził się na naukowe sprawdzenie efektywności swojej metody u chorych ze zgorzelą cukrzycową. Gangrena to bardzo poważna, ciężka i w klasyfikacji medycyny oficjalnej nieuleczalna choroba, a zarazem bardzo dobry kliniczny model, na którym szybko można zobaczyć niepowodzenie lub powodzenie działania jakiejś metody. więcej >>>

Opinie pacjentów codziennie świadczą o faktycznej skuteczności Metody bioenergoterapii Zdenka Domancica. Rezultat może być dowodem (...)
Metoda bioenergoterapii wykorzystuje Energię Życiową – nazywaną w zależności od szerokości geograficznej także Praną lub Chi – w celu zbalansowania stanu energetycznego, stymulacji systemu immunologicznego, eliminacji bólu, regeneracji ciała i w końcu doprowadzenia do wyleczenia.
Bioterapeuta pomaga przywrócić prawidłowe funkcje tak, aby ciało mogło uzdrowić samo siebie. Celem bioterapii jest zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie problemów zdrowotnych.

Każdy człowiek jest wrażliwy na energię, która znajduje się dookoła nas. To właśnie dzięki tej energii nasza fizyczna i duchowa egzystencja jest możliwa. Czasami pokłady energii pochodzą z Ziemi, czasami zaś z Wszechświata i pewne jest, iż umożliwiają życie na naszej planecie. Centra energii, czyli tzw. meridiany, można odnaleźć zarówno w faunie, jak i florze, przede wszystkim jednak w innych ludziach. Kanały energetyczne zlokalizowane są blisko nerwów, co sprawia, że informacja i energia jest przenoszona poza sam nerw.

Podobnie jest w przypadku zjawiska SKIN (zjawisko naskórkowości), które polega na tym, że w przypadku prądu zmiennego o wysokiej częstotliwości, prąd płynie tylko w cienkiej warstwie powierzchniowej przewodnika. Na podstawie tego zjawiska uzyskano odpowiedź, jak dochodzi do rewitalizacji uszkodzonych nerwów podczas terapii.

Człowiek składa się z energii i materii, a pomiędzy tymi elementami znajduje się krew, która stanowi po części element energii i ciała. Krew spełnia wiele istotnych zadań, mających na celu podtrzymanie procesów życiowych. Ze względu na swe natlenienie krew transferuje energię z Ziemi i Wszechświata, rozprowadzając ją po naszym ciele. Jako przekaźnik wyższych poziomów energetycznych i parametrów z pola magnetycznego Ziemi, aktywnie uczestniczy w transformacji energii. Wszystkie siły władające wszechświatem, włącznie z potęgą ludzkiej świadomości i pokładami podświadomości, stanowią pochodną energii pochodzącej z kosmosu.

Właśnie na bazie powyższej teorii Zdenko Domancic stworzył i rozwinął metodę bioenergoterapii, która polega na pobudzeniu systemu immunologicznego do skutecznej walki z chorobą, tak, że ciało zaczyna leczyć samo siebie.

Martyna Fon Zvegelj
metoda Domancica
Metoda bioterapii (bioenergoterapii)
wg. Zdenko Domancica
Metoda bioterapii (bioenergoterapii) Domancica, powstała ponad 45 lat temu. Jest unikalna w swej prostocie i skuteczności, udowodniona naukowo i praktykowana na całym świecie. Przywraca zdrowie dorosłych i dzieci - tam, gdzie zawodzą inne sposoby.

Od 1993 r. Zdenko Domancic (Domančić) uczy swojej metody w Klinice Bioenergoterapii w Słowenii – największej tego typu placówce w Europie. Tam też, co roku, przyjeżdża tysiące osób z całego świata na grupowe bioterapie (bioenergoterapie). Przez lata swojej pracy Domancic uzdrowił ponad 1,5 miliona osób (wraz z terapeutami w klinice w Słowenii), osiągając, w każdej sklasyfikowanej chorobie, efekty poprawy. Za wyniki pracy otrzymał prestiżową nagrodę Prezydenta Słowenii.

Uczestniczy w badaniach nad AIDS prowadzonych przez Uniwersytet Stanford oraz w badaniach nad rakiem w Instytucie Onkologii w Ljubljanie. Wśród jego uczniów są min.: lekarze, pracownicy służby zdrowia, weterynarze i naukowcy. W jego klinice leczy się słoweńska reprezentacja sportowców olimpijskich.

Zdrowie, według koncepcji energetycznej, związane jest z równowagą energii w organizmie. Nadmiar lub niewystarczająca ilość bioenergii burzy równowagę i skład ciała energetycznego, co stanowi preludium choroby. Należy mierzyć siły na zamiary, dostosować pragnienia do własnych możliwości. Jeśli nie możesz zaspokoić swoich pragnień - jesteś w stresie.
Zdenko Domancic
Klinika Zdrowie
BIOENERGOTERAPIA
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze,
w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
e-mail: kontakt@klinikazdrowie.pl
Created by Klinika Zdrowie
all right reserved 2009 - 2023
Wróć do spisu treści