Prawa autorskie - Klinika Zdrowie BIOENERGOTERAPIA metoda DOMANCICA

Lawyer
Przejdź do treści

Prawa autorskie

PRAWA AUTORSKIE
Niniejsza nota prawna stanowi regulację prawną dotyczącą korzystania z zasobów strony internetowej www.klinikazdrowie.pl
1. Prawo autorskie
1.1. Treść strony internetowej www.klinikazdrowie.pl jest chroniona prawem autorskim. Zdjęcia i artykuły umieszczane przez administratorów serwisu stanowią „utwory” w rozumieniu Prawa Autorskiego i podlegają ochronie prawnej zgodnie z ustawą „o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (z późniejszymi zmianami).
1.2. Zawartość nie może być kopiowana, rozpowszechniana lub publikowana za pomocą jakiejkolwiek metody poligraficznej lub elektronicznej, chyba że autor: Martyna Fon wyrazi na to pisemną zgodę.
1.3. Nazwy handlowe, nazwy produktów, instytucji lub inne oznaczenia zamieszczone na stronach internetowych www.klinikazdrowie.pl stanowią zarejestrowane znaki towarowe i/lub są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
1.4. Dokumenty, artykuły, grafiki, zdjęcia, skrypty i inne pliki tworzące serwis www.klinikazdrowie.pl stanowią jego własność lub zostały wykorzystane za zgodą osób uprawnionych.
1.5 Warunkiem opublikowania artykułu, tekstu lub/i jego części, fotografii, grafiki jest umieszczenie wraz z tekstem informacji: Artykuł/fotografia pochodzi z www.klinikazdrowie.pl autor: Martyna Fon oraz przekierowania na stronę www.klinikazdrowie.pl

1.6 Zabrania się jakiejkolwiek odsprzedaży. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Martyna Fon Zvegelj
Na bioterapię możesz zapisać się telefonicznie w dni robocze, w godzinach 12:30-13:30,
+48 601 260 129 Martyna
+48 601 217 543 Agata
 Created by Klinika Zdrowie
all rights reserved 2009 - 2023


Wróć do spisu treści